BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įvedus į google paieškos sistemą raktinį žodį „2012″ galima labai nustebti - Žemei (o kartu ir mums) egzistuoti liko kiek daugiau nei 3 metai. Tokios destruktyvios informacijos internete yra absčiai, tačiau paguodžiančios, viltį suteikiančios rasti sunkiau. Šiame pasisakyme nebus analizuojamos mokslininkų hipotezės, kas gali sukelti pasaulio pabaigą, nenagrinėsime ir Šiaurės majų civilizacijos paliktų skaičiavimų, kurie 2012 metų pabaigą suprato kaip laikų pabaigą arba „galaktine sinchronizacija”. Galbūt kažkas žvelgia skeptiškai į artėjančią pasaulio pabaigą, galbūt kažkas įnirtingai tam ruošiasi - stengiasi kuo geriau nugyventi likusius metus. Pritariu, kad reikia ruoštis pasaulio pabaigai, nes ji tikrai bus - tik absoliučiai kitokia, nei ją piešia populiarioji literatūra, todėl šio pasisakymo tikslas - pažvelgti, o kas gi slypi už sąvokos „pasaulio pabaiga”.

 

Dabar žmonija, nors ir turėdama visas galimybes visapusiškai tobulėti,  išyvena didžiausios vergijos laikotarpį - esame priklausomi nuo materialaus, pasaulietiško gyvenimo, kuriame tikrai meilei vietos maža, kuriame nesugebame suvaldyti savo vidinės, minčių energijos -  nesąmoningai švaistome ir vagiame ją iš kitų. Tad nenuostabu, kad Žemė kenčia, o kartu kenčia ir kiekvienas iš mūsų - juk nesuklysiu sakydama, kad kiekvienas iš mūsų dėl kažko liūdime, ant kažko pykstame, kažkam meluojame, dėl kažko jaučiame nerimą ar baimę. Tai destruktyvu, tai ne stato šviesų rytojų, o griauna ir taip tamsią dabartį. Mes per daug bijome prarasti, tai ką (tik mūsų įsitikinimu) taip sunkiai gauname - pinigus, turtą, gerbūvį. Laikas baigti šią tamsos erą - nurimti, įsiklausyti į save, susikaupti ir pereiti į kitą realybę, įgyti aukštesnę sąmonės kokybę. Žmogaus dieviškoji prigimtis tik ir laukia, kada galės prabusti iš dvasiškai tamsaus amžiaus - atbusti ir atsiskleisti. Tikiu, kad  taip garsiai pranašaujama pasaulio pabaiga - tai ne Žemės, kaip planetos pabaiga, o dvasinės tuštybės bei primityvios sąmonės laikų pabaiga, kai neapykanta užleis vietą meilei, kai kurti bus svarbiau nei griauti, kai siekti sutarimo bus svarbiau nei žaisti karą, kai ieškosime Tiesos ir išsilaisvinsime iš melo.

 

 Artėjant dabartinio suvokimo pabaigai didesnę jėgą įgis mintis, ketinimas, noras, jausmas. Jau dabar galime stebėti, kaip visas pasaulis atliepia į mūsų emocijas - dabar kaip niekad greitai žodis tampa materija. Daiktai, technika reaguoja į mūsų mintimis sukurtą aplinką - jei ji destruktyvi, neigiama, neabejotinai sulaukiame rimtų gedimų, elektromagnetinių laukų sutrikimų, katastrofų. Tad kodėl gi ne baigti savęs naikinimo programą ir sąmoningai žengti į naują dvasinio tobulumo erą? Juolab kad visos aplinkybės labai palankios - turime labai daug galimybių, daug informacijos, visi turime ir didžiulį vidinės jėgos potencialą, tik reikia pradėti išmintingai jį naudoti. Reikia atrasti ramybės, harmonijos, tyrumo šaltinius savyje, užimti taikią poziciją aplinkoje ir suprasti, kad dabartinio egzistavimo pabaiga vis vien jau ateina, norime to ar ne. Taigi viskas, ką mes turime padaryti - tai nuspręsti, ką daryti su mums likusiu laiku.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “„All we have to do is to decide what to do with the time given to us“”
 1. Sister point rašė:

  Laikas labai brangus ir vertingas tiek, kiek gero spejame per ji nuveikti. Aciu, kad tai primeni :)

 2. MadArchitect rašė:

  Trumpas komentaras(jei iseis :D )
  manau pasaulio pabaiga yra dabar, visa tai ka minejai- materializmas, industrializacija, rasizmas, komunizmas su nacizmu, homoseksualizmas ir kitos pasaulio blogybes - visa tai yra pasaulio pabaiga ir tai vystosi, mes skendime tame kaip masinu ismetamuose dumuose, kaip pelkeje ir tai traukia gilyn taigi tik ismoke nuo to atsiriboti, atitrukti nuo bandos ir pradeje mastyti savo galva neuzmirstami sirdies isvysime savo pasaulio pradzia..
  O kas liecia visas pranasystes apie fizines pasaulio pabaigas ir tikslias to dalyko datas(1500, 2000, 2007, 2009, 2012, 2020,2222, 2500) - turiu tam viena grazu sudurtini zodi - bullshit :)

 3. MadArchitect rašė:

  Trumpas komentaras(jei iseis :D )
  manau pasaulio pabaiga yra dabar, visa tai ka minejai- materializmas, industrializacija, rasizmas, komunizmas su nacizmu, homoseksualizmas ir kitos pasaulio blogybes - visa tai yra pasaulio pabaiga ir tai vystosi, mes skendime tame kaip masinu ismetamuose dumuose, kaip pelkeje ir tai traukia gilyn taigi tik ismoke nuo to atsiriboti, atitrukti nuo bandos ir pradeje mastyti savo galva neuzmirsdami sirdies isvysime savo pasaulio pradzia..
  O kas liecia visas pranasystes apie fizines pasaulio pabaigas ir tikslias to dalyko datas(1500, 2000, 2007, 2009, 2012, 2020,2222, 2500) - turiu tam viena grazu sudurtini zodi - bullshit :)

 4. Sister point - ačiū už gerą “point” malonu, kad yra skaitančių ilgesnio pobūdžio tekstus :)

  Mad Architect - vienareikšmiškai esame tikrai pačiame “dugne” - vidinio pasaulio viduramžiuose. Bet aš jaučiu, kiek daug atsiranda galimybių žmonėms prabusti - turime daug informacijos, galiausiai kursų ir seminarų, kaip pažadinti savo pasąmonę, kaip tobulinti savo dorybes, kaip surasti harmoningą gyvenimą. Žodžiu, viskas ko mums reikia yra pačiuose mumyse. Sėkmės tai atrandant!
  P.s. Filme “When the Earth stood still” juk irgi artėja pasaulio pabaiga, bet tereikia žmonėms parodyti, kad jie yra dvasingi, gebantys keistis (ir į gerąją pusę) ir pasaulio pabaigos grėmė išnyksta :)))

 5. Redina rašė:

  Ačiu Dievui ,kad 2016m nebuvo pasaulio pabaigos.Leista žmonijai ištaisyti klaidas.

Komentuokite