BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kartais labai bijau ateities, bet paskui prisimenu, kad savo mintimis ją sukuriame. Dabar ir čia. Savo poelgiais ir pasirinkimais suformuojam rytojų, ir palieka ramiau - jei šiandien teisingai, pagal sąžinę elgiuosi, klausau širdies ir paklūstu Gyvenimo įstatymams - rytojaus man nėra dėl ko bijoti.

Tai taip paprasta, kad kartais tai užmirštu. Tais kartais į širdį ir beldžiasi baimė. Sujaukia ramią minčių tėkmę, užgniaužia kvapą ir uždengia akis. O tada jau kiekvienas gali mane palenkti, it nendrę vėjas, savon pusėn. Tačiau ne kiekvienas žino, kokia nendrė stipri - nuo stipraus gūsio ji priglunda prie pat vandens paviršiaus, bet niekada nenulūžta ir randa jėgų atsitiesti. Iš kur ji semiasi jėgų? Iš žinojimo, pasitikėjimo ir nuolankumo. Žinojimo - kad gyvenime viskas turi savo prasmę, pasitikėjimo - kad kiekvienas išbandymas skirtas tobulėti, nuolankumo - kad neišvengiamai teks priimti pasekmes savo minčių, žodžių ir poelgių… Toji išminties trejybė grąžina ramybę sielai ir baimei belieka išeiti.


Tad trumpas reziumė: lavinkime atmintį, kad visuomet prisimintume gyventi šviesiomis mintimis ir drąsiai žengtume pasitikti rytojų. Labos nakties, mielieji =*

Patiko (4)

Rodyk draugams

Komentuokite