BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Temos “Moters grožis” archyvas

Tai vieta, kur kiekviena moteris gali viešai diskutuoti ir išsakyti savo mintis, klausti ar prašyti patarimo - pasistengsiu būti Jūsų draugė ir užtarėja, mielosios. Tai vieta, kur gimsta maistas sielai, kur galima pasisemti iš išminties šaltinio geros energijos ir teisingos įžvalgos. Būkime kartu, nes kartu mes galime daugiau!

Mielosios, noriu priminti seniai seniai skaitytas neeilinės dienos taisykles. Meilės Jums ir džiugios nuotaikos :)

1. Ar priminei sau atsikėlusi pasakyti, kad ši diena bus nuostabi? Kad šiandien laukia iššūkis/džiaugsmas/ galimybės… ir kad Tu myli save, ir nori šią dieną nugyventi įdomiai ir prasmingai?

2. Ar atsiminei savęs paklausti, kiek tai, ką darysi šiandien, leidžia Tau būti savimi? Ar gyvenime tikrai darai tai, ką nori? Ar realizuoji save? Ar esi patenkinta tuo, ką veiki?

3. Ar prisiminei savęs paklausti, kaip galėtum prisidėti prie to, kad Tavo gyvenimas būtų laimingesnis? Gyvenimas yra per trumpas, kad dienas leistum liūdna, apatiška ir nelaiminga.

4. Ar tikrai veiklos, kuriomis užsiimi, Tau teikia džiugesį? Jei teikia džiugesį - tai palaima! Ar atsimeni leisti sau pasinerti į šią palaimą ir pasakyti: kokia laimė gyventi!

5. Ar prisimeni per dieną save pagirti? Juk tikrai gali atrasti už ką… Pavyzdžiui, už tai, kad moki džiaugtis gyvenimu, kai kitiems tai sunkiai pasiekiama

6. Ar atsimeni per dieną padėkoti Gyvenimui, kad esi jo dalyvė? Už tai, kad turi galimybę būti šioje žemėje, kurioje, nors ir daug sunkumų, daug ir įdomių, gerų dalykų.

7. Ar sugebi pamatyti kituose žmonėse gyvenimo grožį, įvertinti tai, kas juose stipru, gražu, gera? Ar prisimeni kitiems pasakyti, kad jais žaviesi?

8. Ar randi laiko sau? Ar „palepini” save - veikdama tik tai, ką norisi veikti? Ar gali pasakyti, kad rūpiniesi savimi, kaip rūpintumeisi savo vaiku?

9. Ar atsimeni padėkoti Likimui už dar vieną nugyventą dieną, kuri, kokia ji bebuvo - buvo dovana Tau. Ir nieko nekaltink, jei kažkas vyko ne taip, kaip Tau norėjosi.

10. Ar prisimeni prieš miegą sau pasakyti, kad dabar palaimingai ir ramiai nugrimsi į sapnų karalystę, o ryte atsikelsi pilna jėgų, pailsėjusi ir kita diena bus dar geresnė nei šiandien!

 

Rodyk draugams

Comments Komentavo 12 »

Šiandien ji verkė. Tokia stipri moteris, visada bet kokią kritiką atremianti savo itin žavinga šypsena, verkė. Ašaras gėrė jos  nauja Escada palaidinė, dailūs skruostai įkaito nuo veriančio širdies skausmo. Viso to ji nenusipelnė. Bent taip ji pati sau kartojo. Ji talentinga, aštraus proto, išsilavinusi ir jau buvo pasiekusi pusiaukėlę savo karjeros olimpe. Šiandien ji ir vėl girdėjo tuos žodžius: „ Pasikėlusi, išdidi, pasipūtusi, žiežula, kvailė…”  ir dar tokių, kurių ji niekad net mintyse neišdrįstų pakartoti… Kavos pertraukėlė baigėsi - kartu baigėsi ir laikas silpnumo akimirkai. Ji įgudusia ranka pasitaiso makiažą, giliai atsidūsta ir grakščiu žingsniu išeina iš savo vienatvės būsenos. Vėl visiems meili, supratinga, komunikabili - tokia, kokia ir turi būti vadovė. Gaila, kad vadovaudama pulkui darbuotojų, ji nesugeba būti savo jausmų ir minčių valdove. Ji žino, kad reikia  nekreipti dėmesio į apkalbas - tai nepritinka gerai išauklėtoms. Ji supranta, kad yra tai, ką pati apie save galvoja. Kitų nuomonė jos nedaro nei geresnės, nei blogesnės. Bet vis tiek skaudu. Ir kaip nusiraminti? Ji atsiverčia savo darbo kalendorių… „ Pagaliau nekreipk dėmesio į visa, ką žmonės kalba, kad neišgirstum savo vergo tave keikiant” (Mok 7:21) Pasidaro lengviau. Ačiū Dievui.

Rodyk draugams

Comments 1 komentaras »

Kiekviena iš mūsų yra vienintelė ir nepakartojama, tačiau mus vienija ypatinga Dangaus dovana - tai moters galia. Ji pasėjama kiekvienos iš mūsų širdyse, tad jau gimdamos į pasaulį atsinešame didžiulį jėgos potencialą. Deja, gebėjimo panaudoti tą jėgą mes turime išmokti šiame pasaulyje. Puiku, jei supratimas ir išmintis keliavo iš kartos į kartą - vienos kartos moterys sugebėdavo dar vaikystėje išmokyti mergaites, kaip reikia atskleisti ir suvaldyti vidinę energiją. Tačiau daugelyje šeimų ši senovėje buvusi ritualinė tradicija visiškai išnyko, dėl visiškai suprantamų priežasčių - karai, išskirtinės vyrų teisės, feminizmas, nelygybė ir abipusės pagarbos stoka. Galiausiai mes, moterys, užmiršome, kad mūsų misija būti ne  jang , o  in.  In - pagal senovės kinų filosofiją yra moteriška jėga, o jang - tai vyriškas pradas. Visuose daiktuose, visose esybėse glūdi abi šios priešingybės, tad išlaikyti jų pusiausvyrą yra itin svarbu, siekiant gražaus, harmoningo, taikaus gyvenimo ir tokio pat pasaulio. Daugelis daro esminę klaidą kalbant apie vyrų ir moterų lygybę. Lygybė - tai pusiausvyra. O pusiausvyra, tai ne siekimas įgyti priešingos pusės savybių, o stengimasis ištobulinti savąsias. Ir štai šioje vietoje vėl galime prisiminti pradžioje minėtą moters galią. Mes tokios galingos, kad savo meile galime prikelti ir savo neapykanta galime sunaikinti. Tai didžiulis ginklas, kurį mes labai dažnai naudojame prieš kitus (ypač prieš vyrus), tačiau nemokėdamos jo suvaldyti, mes kenkiame niekam kitam tik sau pačioms. Kiek daug nelaimingos, kankinačios meilės atvejų, kiek daug keršto troškimo,  liūdesio, depresijų, nerimo, ligų… Ir visa tai tik dėl to, kad neišmokome naudotis jėga, slypinčia mumyse. O tai juk taip paprasta! Pažadinus meilę sau, įsiklausius į savo vidinį „aš”, supratus savo poreikius, galiausiai ramiai, su pasitikėjimu žvelgiant į ateitį mes atrasime tuos įgimtos galios lobius.

 

Rodyk draugams

Comments Komentavo 7 »